Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.plWylatowo to niewielka miejscowość położona na ziemi mogileńskiej niedaleko Gniezna w kierunku jazdy na Inowrocław. Od 2000 roku na polach miejscowych gospodarzy pojawiają się tam dziwne znaki w zbożu. Fenomen ten ma swoje apogeum na przełomie czerwca i lipca. Mieszkańcy tych okolic są tam świadkami niezliczonych obserwacji i spotkań z UFO.

Ich intensywność jest tak duża, że z roku na rok przyjeżdża tu coraz więcej badaczy i pasjonatów, aby wypatrywać i rejestrować te zjawiska. Fenomenem zainteresowanych jest już kilku polskich naukowców.

W maju tego roku, po raz pierwszy w historii badań Wylatowa powołany został ściśle naukowy zespół d/s badania niektórych aspektów tego fenomenu. W jego skład wchodzą między innymi: dr Jan Szymański (autor doktoratu nt. pola elektrycznego człowieka), dr Jan Mikiewicz (matematyk, specjalność statystyka). dr Jan Wadowski (Papieski Fakultet Teologiczny we Wrocławiu) mgr Adam Cebula (pracownik Instytutu Fizyki Uniwersytetu Wrocławskiego). Sekretarzem organizacyjnym zespołu jest mgr Janusz Zagórski