Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.plPrzez tysiąclecia mistycy w Indiach, Chinach, Europie poszukiwali eliksiru zdrowia i długowieczności. Stał się on symbolem mistrzostwa w sztukach magicznych. Do niedawna myślano, że nigdy nie istniał, gdyż jego odkrycie zachowano w tajemnicy. Był dostępny tylko dla wybrańców.

POCZĄTKI SREBRNEJ MAGII

Od niepamiętnych czasów wielcy mędrcy zajmowali się problemem wydłużenia życia człowieka. Poszukiwali substancji, która pozwoliłaby jak najdłużej utrzymać dobrą kondycję ciała i umysłu. Znalezienie eliksiru długowieczności nie było zadaniem łatwym, wymagało wiedzy i żmudnej pracy. Przetestowano działanie wielu tysięcy substancji. Nieliczni osiągnęli sukces. Eliksirem długowieczności okazało się nie tylko złoto, ale i srebro. Nieskazitelnie czyste, poddane specjalnemu procesowi przechodziło w stan, który umożliwiał wniknięcie do każdej komórki ludzkiego ciała. Mikrodrobinki metalicznego srebra działały jak eliksir zdrowia i długowieczności!

Srebrny eliksir pod lupą

Starożytni lekarze ayurwedyjscy i chińscy, doceniając zbawienne działanie eliksiru na organizm, zaczęli go podawać swym arystokratycznym pacjentom. Tylko najbogatszych było stać na kurację harmonizującą ciało i umysł. Przez setki lat srebrny eliksir, podobnie jak złoty, zarezerwowany był tylko dla nielicznych. Ale na szczęście informacje o nim przetrwały do dzisiaj. Wielu naukowców na całym świecie zbadało mechanizm działania tego preparatu. Wyniki badań przeszły najśmielsze oczekiwania. Mieszanina ultraczystego srebra i wody w postaci koloidu okazała się remedium na wiele dolegliwości. Wykazuje szerokie spektrum działania. Koloidalne srebro - nietoksyczne, bezpieczne i skuteczne - stało się odkryciem na miarę XXI wieku.

SREBRNA NADZIEJA

Jakie są korzyści ze stosowania koloidalnego srebra? Przede wszystkim podnosi odporność organizmu, co chroni przed różnymi chorobami. Oczyszcza organizm z toksyn, ułatwia trawienie i działa kojąco przy dolegliwościach układu pokarmowego. Ma bardzo silne działanie bakteriobójcze. Zabija ponad 650 rodzajów drobnoustrojów chorobotwórczych, w tym również wirusy i grzyby. Zwalcza grypę w 12 do 24 godzin, leczy choroby skóry, m.in. trądzik, łuszczycę, łupież i grzybice. Zakraplane do oczu, nosa i uszu likwiduje katar i zapalenie spojówek. Trwają badania nad zastosowaniem koloidalnego srebra w leczeniu AIDS. Daryl Tichy, jeden z badaczy na Brigham Young University, przesłał koloidalne srebro do Centrum Medycznego UCLA w Stanach Zjednoczonych, gdzie stwierdzono: "Zabiło ono nie tylko wirusa HIV, ale wszystkie wirusy, jakie testowano w laboratorium". Jak podają raporty medyczne, wielu lekarzy z powodzeniem zastosowało koloidalne srebro w leczeniu raka. Koloidalne srebro jest bioprzyswajalne, nie uzależnia i nie powoduje skutków ubocznych. Może być przyjmowane przez dorosłych i dzieci, bez żadnego ryzyka, z wyłączeniem osób uczulonych na srebro.

SREBRNE MOCE

Starożytni twierdzili, że srebro to "złoto, którego słoneczny promień skierowany jest do wewnątrz, zamiast zamanifestować się na zewnątrz". Oddziałując na nasze wnętrze, promień ów harmonizuje pracę umysłu, działa wyciszająco i uspokajająco. Srebro Koloidalne "Life Force" oczyszcza również na poziomie duchowym. Dodaje sił i witalności ludziom starszym i chorym. Osoby przyjmujące systematycznie preparat potwierdzają, że odczuwają silny przypływ energii, co się przejawia w szybszej regeneracji organizmu oraz zmniejszeniu zapotrzebowania na pożywienie i sen. Organizm działa w sposób harmonijny. Srebro Koloidalne poprawia samopoczucie, dosłownie czuje się jego dobroczynne działanie.

Jerzy Grzegorz Rajchel

Artykuł został opublikowany w czerwcowym numerze miesięcznika "CZWART WYMIAR".