Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
Marek-zdjęcie z maja'2004

Administratorem ten strony jest Marek, dla przyjaciół-"Longer" :) Ma szesnaście lat i jest uczniem Państwowej Szkoły Muzycznej imienia Mieczysława Karłowicza w Katowicach. Zjawiskami paranormalnymi interesuje się od przeszło siedmiu lat. Pisze teksty, wynajduje informacje oraz umieszcza na serwerze wszystkie artykuły.

Asia-interesuje się zjawiskami paranormalnymi od wielu już lat, zbiera książki poświęcone zjawiskom paranormalnym, była nieraz świadkiem zdarzeń, które zapadłyby w pamięć niejednemu badaczowi.

AureliCordelia-czuwa nad bezbłędnością strony, wyłapuje w galerii fałszywki (kilka takowych poszło już do kosza), uzupełnia informacje zawarte na stronie.

Kasia-nowa Redaktorka, ma już na swoim koncie pierwszy artykuł-całkiem niezłe początki ;)

Karol-dołączył do nas całkiem niedawno. Wyluzowany, ciekawski czternastolatek. Pracuje jeszcze nad swoim pierwszym artykułem-jego fragment udostępnił na forum. Początki całkiem obiecujące ;)

Można by rzec, współautorami strony są również osoby, które nie są redaktorami, a które wniosły swoje "trzy grosze" w jej zawartość;)